Akcie s detmi

Naše deti sú naša komunita. Je v nej veľa zážitkov a silných priateľstiev.
PARKOUR veľkáči 9-13r., 09.2017
Osvojíme si základné lokomočné pohyby využívané v Parkoure, bezpečné zoskoky a preskoky prekážok pod dohľadom kvalifikovaného trénera. Pri veľkáčoch dbáme na rozvoj kondičných schopností.
PARKOUR malkači 6-9r., 09.2017
Venujeme sa základným pohybom, pri ktorých sa dieťa naučí ako bezpečne zoskakovať, šplhať, balansovať a preskakovať prekážky. Zameriame sa na to, aby sa telo komplexne rozvíjalo.
Triatlon 9-13r., 09.2017
Triatlon je ideálnou kombináciou troch športov (plávanie, cyklistika a beh), ktoré rozvíjajú správne pohybové návyky, vytrvalosť, odolnosť. Trénuje a preteká sa zväčša v prírodnom prostredí.
novinka: DENNÝ LETNÝ TÁBOR , 07.2016
Celý rok učíme deti plávať a cez prázdniny im chceme pridať BONUS navyše: v našom dennom tábore budú dopoludnia plávať a šantiť v Aquaparku Senec a popoludní bude nasledovať každý deň iná športová disciplína, ktorej základy budú deti učiť aktívni vrcholoví športovci (badminton, tenis, volejbal, športový tanec a cross-fit). Malí športovci budú mať zabezpečenú celodennú nadštandardnú stravu vrátane pitného režimu. Viac o zdravých dobrotách, ktoré nám pripravujú skvelé food-blogerky na našom facebooku. V cene je zahrnutý každodenný: plavecký tréning v Swimarene, pobyt v Aquaparku Aquathermal, vstup na športoviská, športové vybavenie (rakety, lopty...), preprava vláčikom okolo jazier, nadštandardná strava (domáce desiate, olovranty zo zdravých ingrediencií, obed v reštaurácii, záverečná odmena pre deti. Termíny: 17.-21.7.2017- voľné miesta // 24.-28.7.2017 - voľné miesta // 21.-25.8.2017- voľné miesta // Čas: 9.00 - 17.00 hod. Cena 155€ KONTAKT: 0918/873 037 // smelazabka@gmail.com
KURZ Posilovačka je hračka , 04.2016
Špecializuje sa vaše dieťa na jeden šport? Chcete, aby v ňom napredovalo? Alebo, aby sa vo všeobecnosti vyvážene pohybovo rozvíjalo? Pre našich plavcov, ale aj iné deti sme pripravili posilňovací kondično-koordinačný kurz, v ktorom budeme zábavným spôsobom spevňovať tie najdôležitejšie svalové partie, ktoré sú základom každého športu. Zároveň deti naučíme správnu posilňovaciu techniku. Kurz je vhodný pre športovcov rôzneho zamerania, ako aj "zatiaľ" nešportujúce deti. Všetkým im chceme dokázať, že "posilovačka je naozaj hračka" :-). Kurz vedie skúsená trénerská dvojica Peťo Franek a Bea Buranová - plavecký a kondičný tréner a niekoľko násobná majsterka Slovenska v plutvovom plávaní. Miesto: Kultúrne centrum Labyrint Senec. Čas: Deti od 8-12r.: 2x/týždeň: PON + ŠTV 16:00 – 17:00, Deti od 4-7r.: 1x/týždeň: PON 17:00- 18:00 Cena: 4€/hod. Začíname 11.4.2016
Mikulášska party, 12.2015
Milujeme detské party. A hlavne také, kde môžeme naše deti obdarovať. Niet väčšej radosti, keď Mikuláš so Snehulienkou prídu na bazén v šlapkách (a pod šatami v plavkách) a majú aj vode odolné darčeky :-) PS: Snehulienka slušne pláva prsia a Mikuláš bývaval top plavcom vo svojich juniorských časoch :-)
Viac fotografií z akcie
Jesenná sezóna Žabky, 11.2015
V jesennom kurze 2015 sme rozšírili náš team, nápady a aj počet detí. Obrovským ocenením našej práce je, že s nami pokračujú takmer všetci plavci z predchádzajúceho školského roka... Veľká vďaka za vašu dôveru, milí rodičia!
Viac fotografií z akcie
Jesenná sezóna Delfíny, 11.2015
Naše Delfíny - pokročilí plavci - majú už nejaký ten bazén v rukách aj nohách. V tomto kurze sme sa zameriavali na rozvoj ich sily a samozrejme techniky. Na tej nám obzvlášť záleží. Veď toto je ich základ, na ktorom budú stavať. A ak ich to navyše s nami baví - dvojnásobná radosť.
Viac fotografií z akcie
Halloweenska plavecká party, 10.2015
Ak ste ešte nevideli plávať upírov a kostry, nesmiete premeškať našu halloweensku plaveckú party. Tí naši kostlivci sú poriadne trénovaní, žiadne strašidlá si na nich netrúfnu :-)
2. letný tábor v Banskej Štiavnici, 07.2015
Za rok snahy v škole a na tréningoch patrí odmena. Tento krát športovo netradične: v podobe lesných bojoviek, šermiarskeho a jazdeckého výcviku - akčného získavania cenných mušketierskych vlastností a schopností. To celé okorenené aj kultúrou banskoštiavnických múzeí, miestnej Botanickej záhrady, čajovne Klopačky a nenahraditeľného kúpaliska vo Vyhniach. Tohtoročná téma mušketierov navyše neoceniteľne utužila priateľstvo a empatiu :-)
Viac fotografií z akcie
Plavecká sezóna, 06.2015
Plavecká sezóna 2014 - 2015 priniesla mnoho endorfínov nielen nám, ale aj maminám, ktorých deti už smelo skáču do vody bez efektu hodeného polienka nadnášaného rukávnikmi (Žubrienky). Pribudli štýlovo plávajúce talenty a dokonca prvé aj súťažné skúsenosti najväčších Delfínov.
Viac fotografií z akcie
Športovo-hudobný event, 04.2015
Prvé jarné slnečné lúče nás podnietili k riadnym športovým výkonom po dlhej zime. Na rodinnom turnaji vo vybíjanej sa stretli teamy Mokrých ponožiek, Prehriatych káblov, Voňavých šampónov, Prasknutých jogurtov a Veselých veveričiek, aby dokázali, že najobľúbenejšiu hru svojho detstva si stále pamätajú a v pohode zahrajú so svojimi ratolesťami. Extra disciplína pre extra teamové body spôsobila, že všetci už vedia skákať cez švihadlo. Akčné popoludnie zavřšil detský bubenícky workshop Eddyho Portellu na nespočetné množstvo perkusií. Keď hrá 25 detí naraz, tak to už je sila.
Viac fotografií z akcie
Vianočná party, 12.2014
Idete na vianočnú party, pri vchode nahlásite vianočné prianie a do cca hodinky sa vám splní. Nemožné? Nie pre naše deti. Rodičia dostali darček hneď dva-krát: nielen "hand made" podľa želania - odovzdaný v priamom prenose na veľkom plátne, ale aj skvelú žúrku, na ktorej sa tancovalo do rána... Škoda, že Vianoce sú iba raz do roka :-)
Viac fotografií z akcie
4 adventné nedele, 12.2013
Vianoce by neboli Vianocami bez Adventu. 4 nedele, 4 vianočné rozprávky, 4 tvorivé dielničky. Výsledkom boli maľované vianočné stromy v životnej veľkosti detí, papierové ozdoby, voňavé medovníky a nakoniec dobrý skutok od každého z nás.
Viac fotografií z akcie
Divadlo pre deti, 11.2013
Klasické drevené bábky deti už ani nepoznajú, preto sme ich zavolali priamo k nám. Navyše dobrý dôvod nechať ich zahrať priamo štyrom malým oslávencom. Príbeh o Poprepletkovi, čo poprepletá slová a tým popletie všetko musí predsa poznať každé dieťa... alebo aj rodičia... aby sa nemohli hnevať na deti, ak niečo popletú :-).
Viac fotografií z akcie
Pirátska party, 10.2013
Ukončenie leta je vždy dobrou príležitosťou na poriadnu detskú party. Oslavuje sa všetko: koniec leta, pätoro narodenín, dvojo menín, alebo aj to, že nám je spolu moc fajn.
Viac fotografií z akcie
Halloween, 10.2013
Duchov sa netreba báť, ale ich 31.10. slávnostne privítať. A v plnej paráde. Ktorýkoľvek z našich by im mohol byť slušnou konkurenciou. Už len nájsť zámok a vybrať si storočie :-)
Viac fotografií z akcie
3. Detská Olympiáda, 07.2012
Deti poriadne rýchlo rastú (čo samozrejme vylučuje fakt, že rodičia rovnako rýchlo starnú :-)), a preto, kým ich viac začnú zajímať I-pady, smartphony, konzoly a frajeri je fajn si spolu s nimi užiť zábavu, pohyb a skvelých priateľov. Nám sa to podarilo v najhorúcejší deň roku 2012...
Viac fotografií z akcie
2. Detská Olympiáda, 06.2011
Všetci športujeme, ale nie všetkým to spôsobuje toľko radosti. 2.ročník našej Olympiády je nielen o behu, prekážkových dráhach, plávaní, ale hlavne o úžasnom zážitku, keď sa táto partia dá dohromady.
Viac fotografií z akcie
Halloween, 10.2010
Niekedy nie je úplne jasné, či sa z masiek tešia viac deti, alebo dospelí... :-) Deti však jednoznačne milujú poklady, hlavne, ak sa hľadajú pod rúškom tmy a duchov. Nás k jednému zaviedli tajomné indície.
Viac fotografií z akcie